Termin : zostanie ustalony po zebraniu się grupy

Błąd medyczny, błąd lekarski, a może zdarzenie medyczne? Jeżeli zastanawiasz się nad pojęciem błędu medycznego i ich rodzajami oraz odpowiedzialnością cywilną na zasadzie winy, to szkolenie jest dla Ciebie! Słuchacz będzie potrafił rozróżnić błędy medyczne i określić odpowiedzialność cywilną za zdarzenie. Będzie potrafił umiejętnie określić potrzeby ubezpieczeniowe swojej jednostki oraz zidentyfikować rodzaje roszczeń. Zajęcia poprzedzone będą krótkim wykładem wprowadzającym, po czym nastąpią zajęcia warsztatowe. Szczególny nacisk będzie położony na kształtowanie u słuchaczy umiejętności praktycznego wykorzystania zdobytych wiadomości. Zajęcia są prowadzone z wykorzystaniem technik audiowizualnych, uczestnicy dostaną podczas zajęć materiały dydaktyczne opracowane przez doświadczonych ekspertów w obszarze zarządzania i kontroli w podmiotach leczniczych.

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

Termin szkolenia online: zostanie ustalony po zebraniu się grupy