Termin : 23 września 2021

Autoprezentacja – zachowania, poprzez które jednostka kształtuje wyobrażenia innych o sobie samej i kontroluje wrażenie, jakie wywiera na innych. Proces, w którym człowiek daje otoczeniu do zrozumienia, że jest taką, a nie inną osobą, czy też że posiada określone cechy. Jeżeli jesteś zainteresowany kształtowaniem sposobu, w jaki spostrzegają nas inni ludzie i kontrolowaniem wrażeniem wywieranym na innych, to szkolenie jest dla Ciebie! Podczas szkolenia poznasz min. zasady efektywnego budowania wizerunku na poziomie komunikacji werbalnej, stworzysz własny pomysł w metodzie „tellingstory”, podczas warsztatów VIDEO zapoznasz się z próbkami zachowań komunikacji autoprezentacyjnej. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

Termin szkolenia online: 23 września 2021r.